Gez Dolaş:

odeobank ile ilgili

Bank O Card Kredi Kartı Kampanyası

OdeoBank sizleri yıllık kart ücretinden kurtaracak muhteşem bir kampanya sunuyor! İhtiyaçlarınızın tam karşılığı OdeoBank'ta Bank'o Card ile ...

Bank O Card Kredi Kartı Kampanyası

- Bank`O Card, yurtiçi ve yurtdışında peşin alışverişlerde kullanılan, internette güvenli alışveriş imkanı sağlayan "nakit avans" ve "taksitli avans" ürünleri ile nakit ihtiyaçlarınıza cazip oranlarla cevap veren, sürpriz kampanyalar sunan ve yıllık kart ücreti olmayan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

Bank’O Card’a nasıl başvuru yapabilirsiniz?
- BANKO boşluk TCKN yazıp 8444’e SMS göndererek- Odeabank Şubelerinden- 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezinden- Odeabank İnternet Bankacılığından Başvurunuzu yapabilirsiniz.Bank`O Card`ın özellikleri nelerdir?
- Bank`O Card için yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz- Cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz- Bank`O Card ek kart ile sevdiklerinizi de bu dünyaya davet edebilirsiniz

Bank`O Card Şifresi
- Bank`O Card şifrenizi nasıl alabilirsiniz?- SIFRE boşluk, belirleyeceğiniz 4 haneli şifreniz boşluk, kartınızın arkasında imza bandının üzerindeki 7 haneli numarayı yazıp 8444`e kısa mesaj göndererek(Örneğin, SIFRE 1234 1234567).- 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi`ni arayarak- Odeabank İnternet Bankacılığı`nı tıklayarak alabilirsiniz.* 8444’e ulaşamamanız durumunda 0532 752 84 44’e mesaj atabilirsiniz.

Bank`O Card ödemelerinizi hangi kanalardan yapabilirsiniz?
- Odeabank Şubeleri- Odeabank ATM`leri- 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi- Odeabank İnternet Bankacılığı- Havale/EFT

Başlık: Bank O Card Kredi Kartı Kampanyası

Diğer haberler: odeobank, odeobank kart, odeobank kampanyası, odeobank bank o kart, kredi kartı kampanyaları,