Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone Her Yöne 500 Dk 1000 Sms 1GB İnternet Kampanyası

Vodafone'da özgürlüğü FreeZone faturasız ile yaşayın! Numarasını Vodafone'a taşıyanlar tüm iletişim ihtyaçlarına tek bir pakette sahip oluyor! Ayda 19 TL'ye Her Yöne 500 Dk 1000 Sms 1GB İnternet ile doya doya konuş,mesajlaş ve internette gez!

Vodafone Her Yöne 500 Dk 1000 Sms 1GB İnternet Kampanyası

Vodafone Her Yöne 500 Dk 1000 Sms 1GB İnternet 19 TL Kampanya Detayları
- Vodafone Her Yöne 500 Dk 1000 Sms 1GB İnternet Kampanyası 19 Mart 2013 ve 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone`a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
- Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşteriler, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
- Vodafone Komple Özgürlük Paketi 19 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için OZGUR KOMPLE yazıp 7000`a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
- Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
- Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
- 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
- Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC`de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.

Başlık: Vodafone Her Yöne 500 Dk 1000 Sms 1GB İnternet Kampanyası

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanya, vodafone freezone, vodafone freezone paket, vodafone 19 tl, vodafone 19 tl kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi