Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone Komple Özgürlük Paketi

Vodafone ile faturasız hat sahiplerinin tüm ihtiyaçları tek bir pakette! Numaranı Vodafone FreeZone’a taşıyanlar yada yeni bir faturasız hat alanlar aylık 19 TL'ye özgürce konuşuyor,mesajlaşıyor ve internete giriyor!

Vodafone Komple Özgürlük Paketi

Vodafone Komple Özgürlük Paketi Kampanya Detayları
- Vodafone Komple Özgürlük Paketi Kampanyası 19 Mart 2013 ve 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone`a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
- Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşteriler, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
- Vodafone Komple Özgürlük Paketi 19 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için OZGUR KOMPLE yazıp 7000`a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
- Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
- Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
- 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
- Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC`de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
- Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
- Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
- Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü`nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.
- Komple Özgürlük paketine abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.
- Komple Özgürlük Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
- Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
-Paketin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 19 TL`dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
- Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
- Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
- Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR OZGUR KOMPLE" yazıp 7000`a SMS göndermelidir.

Başlık: Vodafone Komple Özgürlük Paketi

Diğer haberler: Vodafone Komple Özgürlük Paketi, Vodafone Komple Özgürlük Paketi kampanyası, vodafone paket, vodafone komple özgürlük, vodafone konuşma mesajlaşma internet,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi