Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Forum Kayseri Çekilişi

Mudo Consept Yemek Odası Takımı, Mudo Consept Koltuk Takımı, Bernardo Yemek Takımı veya Samsung Tv ve Ses Sisteminden oluşan bu muhteşem hediyelerden birini kazanmak için Forum Kayseri Alışveriş Merkezinde sizleri bekliyoruz!

Forum Kayseri Çekilişi

23 Nisan - 23 Mayıs 2013 tarihleri arasında Forum Kayseri AVM (Forum Kayseri Alışveriş Merkezi) içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları ( her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) tutarında alışveriş yapan ve fişleri ile birlikte kampanya standına gelerek pos cihazından alacakları çıktı zerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm gsm operatörlerinden 5899 no’lu hatta eksiksiz gönderenler veya www.facebook.com/ForumKayseriAlışverişMerkezi ücretsiz) adresine kayıt edenler Mudo Consept Yemek Odası Takımı, Mudo Consept Koltuk Takımı, Bernardo Yemek Takımı veya Samsung Tv ve Ses Sistemi kazanma şansı yakalıyor.


Hediyeler:
1 Adet Mudo Consept Yemek Odası Takımı,
1 Adet Mudo Consept Koltuk Takımı,
1 Adet Bernardo Yemek Takımı,
1 Adet Samsung Tv ve Ses Sistemi

Çekiliş Tarihi: 08.06.2013 Saat:16:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Forum Kayseri Çekiliş Sonuçları 12.06.2013 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlinin 27.06.2013, yedek talihlinin ise 12.07.2013 tarihine kadar başvurusunu yapması gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Önemli: İkramiye tesliminde şifreli çıktı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. 18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon, Forum Kayseri Gayrimenkul, Zuma Bilişim ve Forum Kayseri Alışveriş Merkezi çalışanları kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Forum Kayseri AVM’yi veya www.forumkayseri.com internet sitesini ziyaret ediniz.

Başlık: Forum Kayseri Çekilişi

Diğer haberler: Alışveriş, Alışveriş Merkezi, AVM, Forum Kayseri, Forum Kayseri AVM, Kampanyalar, Çekilişler, forum kayseri çekiliş, forum kayseri kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi