Gez Dolaş:
< Gıda kategorisindeki tüm yazılar

Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası

Pepsi içenler her kapakta 24 saat boyunca şehir içi ve şehirler arası bedava konuşma kazanıyor! Pepsi kapaklarından çıkan şifrelerle sınırsız konuşma sizleri bekliyor!

Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası

Kampanya hediyesi 24 saat geçerli sehir içi ve şehirler arası sınırsız konuşmadır.Kampanya kapsamındaki hediye dakikalar 444’lü ve 3 rakamlı kısa numara yönlerine yapılan aramalarda da geçerlidir.Kampanyaya katılım pepsiyasatirseni.com/sifre/turktelekom ‘da girilen her 1 Pepsi şifresi için dönüştürülecek 10 haneli Türk Telekom şifreleri ile gerçekleştirilir. Tüketiciler dönüştürdükleri Türk Telekom şifrelerini ev telefonlarından 0 800 314 25 25 ücretsiz Yüklet Hattı ile tuşlayarak kampanyayı telefonlarına tanımlayacaklardır.Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.

Kampanya hediyesi 24 saat geçerli sehir içi ve şehirler arası sınırsız konuşmadır.

Kampanya kapsamındaki hediye dakikalar 444’lü ve 3 rakamlı kısa numara yönlerine yapılan aramalarda da geçerlidir.

Kampanyaya katılım pepsiyasatirseni.com’da ilgili alana girilen her 1 Pepsi şifresi için dönüştürülecek 10 haneli Türk Telekom şifreleri ile gerçekleştirilir. Tüketiciler dönüştürdükleri

Türk Telekom şifrelerini ev telefonlarından 0 800 314 25 25 ücretsiz Yüklet Hattı ile tuşlayarak kampanyayı telefonlarına tanımlayacaklardır.

Kampanyaya Ev Avantaj Özgür tarifeliler katılamaz.

Kampanya yalnızca bireysel aboneler için geçerlidir.

GSM ve uluslar arası aramalar, hediye/paket dakikaları aşan görüşmeler ve STH aboneleri tarafından/yönlerine yapılan aramalar aranılar yere göre tarifesinden ücretlendirilir.

Kullanılmayan dakikalar devretmez.

Dönüştürülen şifrelerin 3 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Fakat 30 Ağustos tarihi itibariyle tüm şifreler geçerliliğini yitirecektir.

Şifrelerin en son aktif edilebileceği tarih 30 Ağustos 2013’tür.

Kampanya 31 Ağustos 2013 tarihine kadar geçerlidir.

Şifreler tek kullanımlıktır.

Şifreler bir hesapta kullanıldıktan sonra başka bir hesapta kullanılamaz.

Pepsi ve Türk Telekom kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası

Başlık: Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası

Diğer haberler: Pepsi, Türk Telekom, Pepsi Kampanyaları, Ev Telefonu, pepsi bedava konuşma, pepsi kampanya, pepsi bedava dakika, pepsi şifre,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi