Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Avea Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Kampanyası

Avea ile hem konuşturan hem internette rahatça dolaşmanızı sağlayan yepyeni bir kampanya sizleri bekliyor! Ayda 39 TL'ye Her yöne 100 dakika konuşma, 4 GB internet fırsatından hemen yararlanmaya başlayın!

Avea  Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Kampanyası

Avea Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Tarifesi ile Birlikte Alabileceğiniz Avantajlı Paketler;

- Avea S.E.Ç. Bağlan Paketi

- Avea S.E.Ç. Mesajlaş Paketi

- Avea S.E.Ç. 500-500 Paketi

- Avea S.E.Ç. 100-100 Paketi
Avea Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Fiyatı

Taahhütlü Aylık Ücret39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 Dk
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne43,89 Kr/Dk
SMS41,5 Kr/SMS
MMS99 Kr/MMS

 

 
Avea Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Kampanya Detayları

- Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, AVEA, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunabilir.

- Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, AVEA`nın faturasız tarifeleri ile Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Avea bayileri aracılığıyla kayıt olunabilir.

- Tarifeye AVEA`nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla AVEA bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla kayıt olunabilir.

- Tarifeye SMS ile geçiş yapılabilmesi için SUPER 4GB yazılıp 6363 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.

- Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar ve cepten internet ilgili fatura dönemi sonunda silinir, devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

- Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında tanımlanan 4 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişim hızı 1kbps`a düşürülecektir ve paket aşım ücreti uygulanmayacaktır.

- Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.

- Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar, 444 ile başlayan aramalar ve özel servis numaralarına doğru aramalar yapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

- Tarife kapsamında kalan internet kullanım hakkı INTERNET yazıp 5555`e SMS gönderilerek öğrenilebilir.

- Tarife kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555`e SMS gönderilerek öğrenilebilir.

- Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555`e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.

- Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

Avea  Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Kampanyası

Başlık: Avea Her Yöne 1000 Dk 4GB İnternet Kampanyası

Diğer haberler: avea, avea internet, avea kampanya, avea internet kampanyası, avea dakika, avea konuşma,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi