Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone Frezone Yeni Özgür İkili Paket

Gençler özgürleşsin, istediği kadar konuşsun diye Vodafone Freezon'da yükleme koşulu yok, 10 dakikası 50 kuruş! Ne yükledim derdine son!

Vodafone Frezone Yeni Özgür İkili Paket

Vodafone FreeZone Faturasızdan Yeni Özgür Genç ile Yükleme KOŞULSUZ HER YÖNE 10 dksı 50 Kuruştan özgürce konuşabilirsin.1) Ne yükledim diye düşünmeden YÜKLEME KOŞULSUZ indirimli konuşma avantajı Yeni Özgür Genç’te

2) Hangi yönü ararıyorum diye düşünmeden HER YÖNE 10 dk.si 50 Kr avantajıyla özgürce konuş!Hemen abone olmak için tek yapman gereken Y OZGUR yazıp 7000’e SMS göndermekSMS ve internet bir arada olsun diyorsan Yeni Özgür İkili tam sana göre! 11.000 SMS 500MB internet ayda sadece 15 TLHem konuşurum hem internete girerim diyorsan Genç İkili Paket ile 500 MB+Haftasonları Vodafonelularla 2000 Dk ayda sadece 15 TL·Tarife 2 Ekim 2013 itibariyle abone alımına açılmıştır.

·Tarifeden 26 yaş altı ; hattı kendi üzerine olan veya hattın kullanıcısı olan bireysel TC vatandaşı aboneler faydalanabilir.

·Bir abone maksimum 3 hattıyla Yeni Özgür Genç tarifesi aboneliğinden faydalanabilir. Yeni Özgür Genç Tarifesinde yükleme sartı yoktur. Dolayısıyla yukleme yapılması durumunda indirimli; yapılmaması durumunda indirimsiz tarife yoktur.

·Aboneler hayat döngüsü kuralları içinde iptal statusune kadar tarifeden faydalanır. Özgür Genç tarifesinde uygulanan tarifede Ücretlendirme periyodu 10 dak/50 kuruş için ilk 60 saniyesi 43,89 kuruş, 60 sn den 600.saniyeye kadar olan kısım 6,11 kr olarak ücretlendirilir.

·Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

·FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

·Yurtiçi SMS ücreti 41 kuruş/adettir; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS'ler 41 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

·MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

·Yurtdışı SMS fiyatı 75 kuruş/adettir

·Vodafone tarife şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek tarifeye sonlandırma hakkını saklı tutar.

·Tarifeye kayıt için “Y OZGUR” yazıp 7000’e gönderilmesi gerekmektedir.

·Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

Başlık: Vodafone Frezone Yeni Özgür İkili Paket

Diğer haberler: Vodafone Frezone, Vodafone Frezone Tarifeleri, Vodafone Frezone Kampanyaları, Özgür İkili Paket, Vodafone Frezone Paketler, Cep Telefonu, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi