Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Palladium Antakya AVM Çekiliş Kampanyası

Mercedes A 180 otomobil, iPhone 5S veya iPad ... Tüm bu muhteşem hediyeler Palladium Antakya AVM'de sizleri bekliyor! Bu hediyelerden biri sizin olabilir!

Palladium Antakya AVM Çekiliş Kampanyası

1 Aralık 2013 - 14 Şubat 2014 tarihleri arasında Palladium Antakya AVM içerisinde yer alan mağazalardan 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/faturaları ile birlikte danışma/kampanya noktalarına giderek kampanyaya kayıt olanlar Mercedes A 180 otomobil, iPhone 5S veya iPad kazanma şansı yakalıyor.Hediyeler:

1 Kişiye Mercedes A 180 Otomobil,

4 Kişiye iPhone 5S Cep Telefonu,

4 Kişiye iPadÖnemli: ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız.Palladium Antakya AVM Adres ve iletişim Bilgileri:

Haraparası Mahallesi İzzet Güçlü Sokak No:26 Antakya

Telefon 0 326 290 00 01 - 02 - 03Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Palladium Antakya AVM'yi veya Palladium AVM'nin www.palladiumantakya.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.Başlık: Palladium Antakya AVM Çekiliş Kampanyası

Diğer haberler: Palladium Antakya AVM Çekiliş Kampanyası - Palladium Antakya Mercedes A180 Çekilişi, palladium antakya avm çekilişi, palladium antakya avm mercedes çekilişi, palladium antakya avm araba çekilişi, palladium antakya avm otomobil çekilişi,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi